| Anonim2024 a întrebat:

Știe cineva care este cel mai bun site de pe care sa cumperi bilete de avion ieftine?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cele mai ieftine bilete de calatorie la gasesti intotdeauna direct de pe site-ul agentiei de zbor, cu care doresti sa calatoresti.

Cand cumperi bilete de calatorie prin agentii, agentia iti ia comision ca-ti face favorul sa cumpere biletul in numele tau, dupa care ti-l revinde tie la un pret mai mare.

| Violleta2022 a răspuns:

Inainte sa cumperi biletele de calatorie, te sfatuiesc sa intri pe site-ul Ministerului Afacerilor Externe si sa cauti tara unde vrei sa calatoresti, ca sa vezi ce conditii trebuie sa indeplinesti, daca ai nevoie de viza de turist sau de anumite vaccinuri, ori daca nu sunt restrictii de ultima ora, impuse de tara respectiva sau de tara noastra.
Puteti introduce in casuta de "cautare" tara sau locatia unde doriti sa calatoriti, vazand totodata sfaturile si conditiile cele mai recente de calatorie, spre acea tara:

https://www.mae.ro/node/1533

suntserios
| suntserios a răspuns:

De pe site ul companiei aeriene cu care alegi sa zbori.