| BomboDinCongo a întrebat:

Știe cineva o pensiune, hotel unde cazarea e ieftină în București? Eventual unde e în regim tranzit..adică stai 3-4 ore, șă fie în jur de 50-60 ron..Merg la Giurgiu,cred, și s-ar putea să fie nevoie să mă odihnesc puțin în București.Mulțumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te odihnesti? ai 60 km pana la giurgiu, nu faci nici macar o ora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva, nu suntem in sua cu moteluri tranzit... poate dai un telefon si un ochi prin ziare sa gasesti o cocioba asau iei o zi la pensiune dar platesti pret intreg pe camera oricum pensiune nu gasesti asa pe drum poate camera la benzinarie pe sus mai au aia dau pe 50 de lei camera si asa sunt tura de noaptea....sau stai in masina si unu face paza rotilor si oglinzilor laughing)