| anonim_4396 a întrebat:

Tin minte ca era inainte un desene se numea:Trasniti, sau familia trasnita numai stiu exact.
Era o familie trasnita era vechi desenul cu un copil care tot mergea cu naveta lui spatiala unde pot vedea desenul? pe youtube n-am gasit nici pe google...de fapt nu stiu numele exact
Dau fundita

13 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu e nici Familia De ce nici The Jetons... tin minte ca au ajuns odata pe un vapor... dupa aia au ajuns la polul nord si nu stiu ce.

| unknownn a răspuns:

Corect
angiexd e creatsa^^
dar unde il pot vedea in romana sau engleza macar?

| darielle a răspuns:

Daca ai la Tv programul Boomerang sigur le da! Si eu ma uitam la desenele astea cand eram mai mica!

| Angiutssa a răspuns:

Numele desenelor era "Familia traznita", iar numele de familie era "Mezga". De mult caut aceste desene, dar am gasit numai in maghiara. Uite un link: http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Angiutssa a răspuns:

Nici eu nu am gasit in romana sau in engleza.imi pare rau. O sa incerc sa mai caut, dar sunt destul de vechi si nu cred ca gasesc.

| marya a răspuns:

Pai imi aduc si eu aminte de desen dar nu stiu cum se numeste dar daca iti aduci aminte poti sa cauti pe siteul http://www.peteava.ro/

| marya a răspuns:

Hei stiu! familia mea trsnita! ador desenul!

| Duster a răspuns:

Era "Familia traznita"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, are dreptate dyaneyra20winking
The Jetsons se numeau desenele, le cautam si eu big grin

| Roxanna_2557 a răspuns:

Desenele se numeau "Familia De ce"
Dar cu partea a 2a nu te pot ajuta. nu stiu niciun site unde poti sa le vezihappy