| PreaSfintitu a întrebat:

Daca va mai aduceti aminte de desenul asta poate imi ziceti si mie cum se numeste:

Era o familie care avea un baiat, baiatul asta avea un caine alb vorbitor(nu mai stiu sigur) tin minte ca ei plecau cu o nava spatiala ( parca era gonflabila) pe alte planete, odata a aterizat pe o planeta unde era numai razboi si se impuscau aia acolo mereu.Alta data tin minte ca s-a dus cu toata familia pe o planeta si au stat 5 minute acolo, iar cand s-au intors pe Terra trecusera de fapt 80 de ani.

Stie cineva?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Gabrielle16 a răspuns:

Familia Traznita (Mezga)?:D
http://www.peteava.ro/id-558423-familia-traznita-mezga-intro

4 răspunsuri:
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

O familie dementa
caine rau

| PreaSfintitu explică:

Nu este acela, desenul de care zic eu e diferit, pustiul asta si cainele calatoresc in spatiu cu o nava spatiala, asa faceau in toate episoadele, se urcau pe bloc umfau nava aia si plecau, tin minte ca aveau un vecin morocanos

| PreaSfintitu explică:

Sau mai imi aduc aminte ca erau odata in desert si nu gaseau apa

| дndreeд a răspuns:

Cred ca este ''Caine rau''