| Duster a întrebat:

Tocmai am vazut Star Wars, e super filmu, trei lucruri n-am inteles:1)Ce vroia Federatia aia a comertului si de ce a atacat Naboo? 2)Cine e Darth Sidius (cred ca am scris gresit)si ce vrea? 3)In episodul 2, ce vrea contele Dooku? Cine stie multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-nteleg ca te-ai uitat la film si n-ai priceput nimic, din moment ce pui atitea intrebari. Uita-te din nou si o sa afli si raspunsurile de asta data si cind te mai uiti la un film, urmareste si actiunea nu numai efectele specialewinking

1 răspuns:
| Mefisto23 a răspuns:

Replaylaughing