| denisadeny19 a întrebat:

Tocmai mi-am luat penny board(mare) si am nevoie de sfaturi de la cineva care are penny si ma poate ajuta sa imi dea sfaturi de ex cum sa fac sa il curat daca se murdareste, etc, chestii care sa ma ajute sa il intretin mult mai bine. Dau fundita celui mai complex raspuns

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Oare acest obiect nu vine si cu intructiuni de folosire si curatare?
De ce te-ai lua dupa ce spun unii si altii, cand producatorul da instructiuni clare si corecte, chiar in manualul de utilizare cu care se vinde aparatul?