| neUtilizator a întrebat:

Tot aud despre lady popular si nu stiu ce e aia. Imi poate explica cineva ce e cu jocul asta? Devin dependenta de el dupa ce il incerc?

Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Este un joc virtual pentru fete in care ai o domnisoara si trebuie sa ii faci iubit, sa o imbraci, incalti, sa o machezi etc.Nu vei deveni dependenta daca il vei juca, nu iti face griji.

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Un joc de fete in care poti sa te imbraci la lady, cumperi apartament, nu devii dependenta de jocul acesta

| Anelise_2071 a răspuns:

Nu prea... mie sincer mi s-a parut o porcarie de joc, nu costa sa-ti faci cont, este vorba despre o doamna care tu ti-o formezi

si dupa o duci la moll, faci cumparaturi, iti iei pet, iti faci iubit, iti iei slujba. Mi se pare cel mai penibil joc deoarece nu e atat de complex ca si perfect world ori metin, eu sincer joc perfect world si e cel mai minunat joc pe care l-am jucat in viata mea pentru mine, uite site-ul pentru lady populatr daca vrei sa-ncerci:
www.ladypopular.ro

| lovelovelove a răspuns:

E un joc in care ai o papusa [domnisoara] si trebuie sa ai grija de ea e destul de amuzant mie imi place dar nu sunt independentawinking [fundita big grin? ]batting eyelashes