| Daviiiiiid a întrebat:

TPU. Care este serialul cod al jocului " The Sims 3 Master Suite Stuff"? Funda+VOT!happy

Răspuns Câştigător
| PsyhoLynxLynx a răspuns:

Sincer caut in continuare si nu gasesc.Instaleazal trial si cautai un patch sau crack.Alt sfat nu pot sa-ti dau.

| Daviiiiiid explică (pentru PsyhoLynxLynx):

Multumesc pentru efortul acordat si pentru cautarile.chiar daca nu am primit un raspuns ajutator, ma bucur ca, cineva chiar incearca sa raspunda, nu sa dea un copy=paste.straight face

6 răspunsuri:
| Gena5 a răspuns:

7hpf-ur2w-bipa-2wxs-xflt

| SoundTapes a răspuns:

Uite, sper sa te ajutehappy.

0c8g-hf9d-14h5-582t-yflt

| Jimmy a răspuns:

Dexter fan?! =D si eu!

| Daviiiiiid explică (pentru Jimmy):

Mda. Sunt fan, dar eram cu sufeltul la gura, crezand ca mi-ai dat un raspuns folositor, dar VOt iti voi da si acela va fi vot amuzanthappy

| Jimmy a răspuns (pentru Daviiiiiid):

Thx!