| мιcυтѕαααα a întrebat:

Trebuie sa ai peste 100 raspunsuri ca sa fi membru senior. Atunci utilizatorul asta de ce are 82 raspunsuri si este deja membru senior? http://www.TPU.ro/utilizator/uxlj Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Sunt câţiva useri de genul ăsta (care au sub 100 de răspunsuri şi sunt membrii " senior " ). Sunt eroriri ale administratorilor,fiindcă,imaginează-ţi! În fiecare zi trebuie să stabilească statul fiecărui utilizator,ba " junior ", ba " senior ".Şi prin multă grabă, greşesc.Asta e.

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Păi, dacă aduni cele 87 de răspunsuri cu cele 27 întrebări observi că rezultatul depăşeşte 100.Deci probabil întrebările completează numărul de 100 (care ar trebui să fie doar răspunsuri, nu şi întrebări, dar na...).

greece12
| greece12 a răspuns:

Din cate am inteles, exista cateva cazuri de genul asta si se pare ca sunt niste mici scapari din cauza volumului mare de useri.
Exista si situatia inversa, in care userul are si cele zece zile pe site si peste 150(!) de raspunsuri aprobate si este inca la stadiul de junior.
Se vor rezolva,cred ca e vorba de erori de sistem si ajunge sa avem putina rabdare.
Nu esti singura care a observat lucrul asta, am intalnit si eu, au mai semnalat si alti useri.
Se va regla la un moment dat.

| wizopo a răspuns:

Nu stiu

| мιcυтѕαααα explică:

Multumesc!