| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa ma duc la o zi de nastere la Castelul Uriasilor din Cluj-Napoca. Imi puteti spune cum e acolo si ce pot face?
Mersi tuturor si dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da pai cam asta e... e o sala destul de mare, ai ring de dans muzica e tot timpu la maxim, karaoke si dupa cum ai zis si tu wii.

2 răspunsuri:
| DaughterOfDarkness a răspuns:

E un loc pentru copii mari unde este wii, masa de hockey si tot felul de chestii faine (din cate am auzit de la varamea), nu un loc cu uriasi si lasati prostiile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai grija! daca esti o persoana mica de inaltime, uriasii te pot calca in picioare cand danseaza. Eu zic sa te imbraci in rosu ca sa iesi in evidenta.