| Zecu a întrebat:

Trebuie să primesc astăzi un colet de la Fan Courier si vreau să știu dacă am de plătit ceva înainte să ajungă coletul. Eu nu am primit nici pana acum sms-ul și nu știu daca este si alta posibilitate să vezi factura, etc.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur ca platesti, fan curierul nu i ti da produsul fara bani, cand primesti mesajul de la ei acolo o sa scrie suma totala de plată, dar nu lucreaza simbata fan curierul, o sa vina luni.

| darrio2007 a răspuns:

Sambata si duminica nu lucreaza Fan Courier. Deci luni primesti si achiti costul produsului comandat.
Vrei sa spui ca nu stii cat ai de plată? Ciudat rău!