| hhuhhh a întrebat:

Bună TPU! am un colet la fan courier, azi am primit mesaj ca va ajunge coletul. vreau sa aflu dacă e posibil sa nu sune curierul înainte sa ajungă la adresa

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cum te va anunta cand este aproape de tine? Ai ceva in colet de care nu trebuie sa stie mami?

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce ai crede ca e posibil sa nu sune? Din experientele mele, eu spun ca nu.Sunt obligati sa sune, cum altfel sa te anunte direct? Daca ar trimite mesaj nu e sigur ca l-ai vedea la timp sau auzi.Iti faci griji ca e prea tarziu sa ti-l mai livreze azi? Ai putea suna tu la numarul din mesajul primit.

| Sistemulxxl a răspuns:

Posibil.