| NotMe_9935 a întrebat:

Trebuie sa scriu o sceneta amuzanta, dar nu am idei. Ma puteti ajuta? (Multumesc Anticipat)

Răspuns Câştigător
| Claw a răspuns:

Dintre un baiat si o fata, sau dintre o profa si un elev, dintre doi orbi[indragostiti]->ar fi tarelaughinglove struck, dintre un rocker si o manelista, un punker si o pitzipoancalaughing[astea ar fi mortale], numai stiu, pot fi en de scenete, dintre o tocilara si un baiat de bani gata[tocilara dandu-i meditatie gigoloului ]rolling on the floor multe...
Succes!