| anonim_4396 a întrebat:

Uitati`va la bebelusii astia :)):)): http://www.youtube.com/watch?v=qEmTf4Ent5U&feature=relat ed Prea tare videoclipul ca sa nu-l impartasesc cu voi. Ce parere aveti?:))Chiar daca`s facuti pe comp, is prea faini:x.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Foarte frumos. Sunt dulci :)

http://www.youtube.com/watch?v=7IiLZ0dvDWU

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Offlove struck Cat de scumpi suntlove strucklove strucklove struck

| JeSa a răspuns:

Au reusithappy sa ma sensibilizeze.

Ador tot ce tine de cei mici, merci esti scumpa!

| Puiutz a răspuns:

Stiu reclamalove struck, laughing)) crede`ma o adorlove struck
Deci atata sunt de scumpi incat n`am rezistat si am salvat `clipul in pcbig grin.

| georgiana a răspuns:

Multumesc, foarte frumos.

| PisuCluj a răspuns:

Sunt niste dragalasi mumosi rau da smekeri de cartier... ce stiti voi rolling on the floor mumosi rau si ultiml care rade e super mumos

| MihaLoveYou a răspuns:

Dragutzi foc laughing, chiar daca sunt modificati virtual.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap, eu i-am antrenat pentru clipul ala. Ma bucur ca-ti place laughing

Întrebări recente