| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Un alint dulce si mumos imi puteti spune?hee hee

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Uneori imi este atat de dor de tine, incat imi vine sa te scot din vise si sa te imbratisez!
Aseara am trimis un inger sa iti vegheze somnul, dar s-a intors repede si m-a mustrat spunandu-mi ca un inger nu poate avea grija de un alt inger!
Cand un poet va putea picta sunetul unei petale de trandafir cazuta pe luciul unei ape, atunci voi inceta sa te iubesc... jumatatatea sufletului meu!

18 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Fluturas. Dulceata de trandafir.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

INGERASH. big grin

| elena a răspuns:

Hai, noapte buna...

Janina
| Janina a răspuns:

Eu prietenului meu ii zic biiu(un fel de iubi intors), iar el - buburuza mea. poti incerca: feţelu de la sufleţel, pui, guriţa, iubire, zana, bebe, pufuletz, honey...

| andreutz a răspuns:

Purcelus...sau purcica, dupa caz..garantat e unic laughing

mlm
| mlm a răspuns:

Puiut sau pitirel.

| DenissaDeea a răspuns:

Depinde pentru cine doresti alintul? Iubitica-iubitel -iubire/papusico-boboaco-boni.

| Nastia a răspuns:

Ingerash,... pui, ...gurita,...

| Klara a răspuns:

Iepurasule big grin
love struck

| afrodita17 a răspuns:

Miaunel, pinguin, pufulete, cuculetz, gandacel
p. s.:cer drepturi de autor!winkingwinking

| galileo a răspuns:

Ingerash, Iuby. Eu asa ceva as folosi, dar sunt convins ca iti vei da tu singura seama, pentru ca el se va bucura sa il alinti cu cuvintele tale, nu sa copiezi pe cineva. Succeswinking

| claudiarebecca a răspuns:

Pey eu folosesc: iepuras, ursulet, pui, bitzi (de la iubitel), pisoi - in fc de situatie, si altele care nu le postez aici...

| ICanLoveYou a răspuns:

Bonbonico, gurita mea dulce, inimioara mea, sufletul meu...

| elinea a răspuns:

Ptr cine? pentru o ea sau un el? nasuc pentru el, broscutza pentru ea

| amstaff a răspuns:

Da! ''te iubesc de doresc du-te draq ca glumesc!''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un alint dulce si mumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi pentru o ea Pisi iar pentru un el Pisiloi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi pentru o ea Pisi si pentru un el Pisiloi laughing