| luminita_6533 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai dulce alint?

10 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună. Pufuletele meu dulce şi aromat, crema mea de zahăr ars şi... puiuţ big grin. Te pup!

| gigiro a răspuns:

Honigul meu, alvita mea, prajiturica mea.Alinturile,sunt vorbe frumoase de dragoste nu cuvinte pretioase, sunt cuvinte care leaga cuplul.Fiecare cuplu poate avea sau nu un astfel de alint, dar difera de la cuplu la cuplu:florcelul-floricica mea, iubitel-iubitica, pasarel-pasarica. printisor-printesa, copilul meu drag(cand e mai in varsta)

| Aliyaa a răspuns:

Pentru mine cel mai dulce alint este cel spun din inima, cel plin de iubire de sentimente profunde nu un alint spus de oricine la vrajealabig grin.insa alinturile sunt diferite de la cuplu la cuplu uni sunt mai siroposi alti nu depinde de caracterul fiecaruia.

| anna01 a răspuns:

Nici nu vreau sa ma gandesc ca dau in diabet.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Esti dulce de mi se apleaca.

| raducu a răspuns:

Capshunica happy

| aLyNuSh a răspuns:

Gurita.Ingeras.Sufletel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tractorista mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu incape indoiala ca nu e spus cu cea mai mare dragoste;-Esti un animal. Dar tot sint nedumerit pentru ca niciodata nu spune de care.

| omudinliftutau a răspuns:

Pisoi(cum imi zice mie iubita). Mie-mi mai place sa zic iubby dubbypuppy dog eyes, sau motanel...big grinimi plac diminutivele