| ImmortalQueen a întrebat:

Un pic de ajutor va rog.Cum pot vorbi pe hotmail? Cine imi da un raspuns bun dau funda(doar daca e bun )

1 răspuns:
| mrsecret97 a răspuns:

Cant intri pe msn.com sus poti sa vezi hotmail(mail-ul ) messenger...acolo dai click dai download si poti sa-l folosesti ca yahoo messenger.cand este downloadat iti pui numele(ATENTIE:numele se pune obligatoriu cu @hotmail.com dupa. ex:name@hotmail.com sau name@live.com in caz ca ti-ai facut cont live)si parola.restul distreaza-te