| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Un url unde pot citii online [in romana] -Academia vampirilor [vampire academy] - cartea 2-Initierea, 3-atingerea umbrei, 4-juramant de sange, 5.Limitele spiritului? sau de unde pot downloada carte pdf sau microsoft ceva?
Funda. P. s: fara,, poti cauta aici poate gasesti" happy

1 răspuns:
| ramitzu a răspuns:

In primul rand cartea asta costa 35 RON cu reducere de 30%. Logic nu ai cum sa o gasesti moca de citit pe internet.
In al doilea rand daca o vrei moca du-te la o biblioteca.
P.S E foarte buna cartea am citit-o pana la vol 6. Merita!:X
Daca gasesti sa o citesti, trm un msj pe privat si spune-mi o parere.