| dyermaker a întrebat:

Unde as putea sa-l invat sa schieze pe baietelul meu, in aceasta iarna? Are 4 ani. M-ar interesa un loc mai putin aglomerat. (Nu vreau neaparat pe valea Prahovei unde e foarte aglomerat). Iar apoi sa fie un monitor/instructor de schi care invata copiii sa schieze. De preferat sa fie si o pensiune in apropiere unde sa ne cazam si sa fie mancarea buna.

1 răspuns:
| petre059 a răspuns:

In Parang e super fain, si nu e nici balamuc mare acolo.Au si scoala de schi foarte buna, acum 3 ani acolo am fost cu nepotelul si a invatat sa schieze.