| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc bilete pentru concertul The Killers de la Bucuresti si cat costa?

Răspuns Câştigător
| unuzero a răspuns:

Incepand de joi, (adica Ieri) 22 ianuarie, pe www.myticket.ro vor fi puse in vanzare si biletele de o zi de festival, atat pentru ''Ziua Zero'', cat si pentru cele trei zile de B'ESTFEST, urmand ca de marti, 27 ianuarie, acestea sa fie disponibile si in magazinele Diverta. Biletele de o zi sunt valabile doar pentru ziua de festival pentru care sunt achizitionate (''Ziua Zero'', zilele 2, 3 sau 4 iulie) si vor fi disponibile la urmatoarele preturi: 110 lei, pana la data de 1 aprilie; 130 lei in perioada 2 aprilie - 30 iunie; 150 lei pe durata festivalului si la intrare.
Bafta multa! Ne vedem acolo;)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

K