| alexandrrrr a întrebat:

Unde gasesc la metin2 fms sau rip daca am un caracter de lvl25?

Răspuns Câştigător
| Kaname a răspuns:

Fms la brutali si rib la arahanii din valea orcilor sau le gasesti in shop cel mai des prim map1 ch 1

43 răspunsuri:
| cosminache a răspuns:

La arcasi sau alti "monstri" bestiali. Cum e Arcas Bestial. Sau Bestial Archer daca joci pe EN, UK.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu,, si ma intereseaza,,, amlv 31,, as vrea sa vad unde gasesc fms mai clar!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand e rib nu rip.in al doilea rand FMS il gasesti cum intri in valea seunryong (nu stiu cum se scrie) e un arcas brutal acolo (cateodata)poate da FMS.RIB il gasesti in valea seunryong in stanga jos la arhani sau in alte locuri unde se afla arhani.

| alex1997 a răspuns:

Man FMS cade cum intri in valea seunryong la Arcasul Brutal SI RIB-U cade tot in vale dar in stanga jos a arahani si mie mi-a cazut fms +2 cu pag medie 21% big grin iti urez bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ribul il gasesti la arahani iar fms la arcas brutal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fms cade la specialist brutal iar rib la arhani din valea seungryong

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In imha(daca esti pe regat albastru) intr-un comitat... din map2, te poti duce intr-un comitat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma ajuta sa gasesc fms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La arcasi brutali si la specialisti brutali fms la arahani pica rib asa sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De a c lvl cade fms sau rib?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e pe metin.ro pe hidra am stat 3 ore la arahani si nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manilor fms cu pentru sura cade la specialist brutal iar de raz pica la arcasi brutal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La brutali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o prietena care a zis ca a gasit un rib pe la orci dar se mai zvoneste ca gasesti fms la orci, salbatici si blestemati star

| amureel a răspuns:

Gasescte si tu pe la magazine sau batate cu salbatici brutalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fms cade la specialist brutal si rib la arhani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Specialisti brutali fms si rib la arahani sau prin shopuri in map1 ch1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi fms cade la arcas brutal sau specialist brutal care se gasesc in map2 sau la orci iar rib la arhani(esoterici) care se gasesc la orci jos in stanga harty pe ultima insula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu pica rib la arcasi sau spesialisti brutali pica la arahani care ii gasesty in valea seunryong pe langa tyrax il gasity jos in dreapta hartei si fms pica la specialist brutal deobikei da si la arcas brutal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uh ai scris rip da nu conteaza...ribul cade la arcasi brutali si fms-ul la arhani din stanga. mie mi-a cazut fms +4tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor,,, faceti peste lv 45 si nu mai aveti nevoie de fms sau rib vor fi arem mai bune ca fms s-au rib! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare, de unde fac rost de manta curajosului pe metin2 ro ca habar nam...am tot vazut la alti si sunt curios si apropo.fms cade la arcasi brutali, specialist brutal si rib te duci la eso si bati de toate ca sigur cade bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu unde pica fms ca vreau sa ma apuk de metin2Ro...si acum stiu unde pica fms si rib

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orci de lv 35 44

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala care o zis ca armele de lvl 45 is mai bune ca si armele de 30 sa mearga sa se dea cu capu de pereti panai sil sparge si sfatu meu sa se lase de metin 2 ro ca habar nu are ce inseamna metin 2 ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi zice si mie daca faza cu zona imha aia din map 2 cihar ii valabila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar la esoterici cade rib si la brutali cade fms

| Saphy97 a răspuns:

Am inteles ideea ca fms si ribu cade la brutali si arhani da cum draq fac sa cada a am stat 2 ore la brutali sa imi cada da nimic...cum fac?

| TNC_7376 a răspuns:

La lv 38 sau la lv 20 pot sa gasesc rib sau fms?