| eusimplu a întrebat:

Unde pot citi online cartii?

Cu vampiri.

DE preferat academia vampirilor.
VA rog.
MULTUMESC.

PUPIC.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| MisteryM a răspuns:

Auzi eusimplu.tu ai gasit academia vampirilor pe scribd.com?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scribd.com happy

| AleeSsandraa a răspuns:

Si eu am cautat Academia Vampirilor dar nu am gasit-o nicaieri, din pacate. Dar am facut rost de toate cele 6 volume de la cineva. DAR va spun Merita sa le cititi. puteti sa le cumparatii online ca sunt reducerii mari la Academia Vampirilor si le.ati putea achizitiona cu un pret foarte bun. http://www.elefant.ro/......57224.html Aici este pachetul cu cele 6 volume care costa 18 lei si daca le iai separat o carte te ajunge la 40-50lei:d Faci cum crezi de cuviinta.