| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi (daca pot) toate mesajele pe care le-am sters de pe mail (in afara de trash)

Răspuns Câştigător
| JustMelavJustMe a răspuns:

Nu-l poti gasi! L-ai sters definitiv! Adica, e ca pe desktop cand stergi ceva se duce in cosul de gunoi, cand il stergi de acolo... efectiv il stergi din pc. daca ai pierdut un mail trimite un mesaj pers. care ti-a trimis mailul si zii sa-l mai trimita o data!

6 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Daca le-ai sters si din trash nu le mai poti recupera.

| Kernyng a răspuns:

Din pacate nu se poate

| Ronnix a răspuns:

Mesajele pe care le-ai sters, nu mai pot fi recuperate.
O zi buna! happy

| ELLSSA a răspuns:

Aceeasi problema am si eu, dar sunt de negasit.

| missbee a răspuns:

Dacă le-ai șters și din folderul Trash, nu le mai poți recupera. Sunt șterse și din serverul yahoo. Ar fi stupid să rețină mii de mailuri la care posesorul a renunțat în mod deliberat...

neluL
| neluL a răspuns:

Nu le mai gasesti! Daca le-ai sters din trash s-a terminat! e-mailurile sunt şterse definitiv din serverul Yahoo!