| dAnA_7476 a întrebat:

Unde pot gasi imagini care se misca

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Se numeste gif animat waiting...
cauta pe google "gif animat"...

9 răspunsuri:
| ionut_8984 a răspuns:

Imagini miscatoare (gif) gasesti pe www.panalu.net si poti sa le si descarci daca vrei

| Uilula a răspuns:

Programe:Photoshop; Photoscape(cele mai importante si cunoscute)
Site-uri:http://senorgif.memebase.com/
Www.giftube.com

| kri a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres asta mi se pare cea mai tare iluzie optica...acum intra si uh pe google si scrie iluzii optice si gasesti cate vrei... fundita pls.dar orkm imaginile care se misca fac parte din iluziile optice.asa ca.in fine aia cu iisus nu se misca.dar daca te uiti atenta la acele puncte de la nas relaxata.si apoi te uiti pe o foaie alba sau pe perete se va vedea o imagine cu iisus

| Catalyn94 a răspuns:

1. se cheama Gif si 2
gasesti aici http://senorgif.memebase.com/ xD

| LOSTfan a răspuns:

Te referi la gif-uri? Le gasesti pe toate site-urile de poze. De la Imagini Google la Tinypic sau chiar Photobucket atata timp cat scrii ceea ce trebuie la search.

Cu stima,
LostFan.

| erikutzu a răspuns:

Pai in primul rand le poti gasi scriing pe google imagini gif daca nu intreaba colegi/familia/frati/surorile pe toti pe care ii sti big grin

| xxbiancaxx_6968 a răspuns:

Sper sa te ajute. Intri pe google dai sus la imagini si scrii,, imagini care se misca ''

| cata2000_5978 a răspuns:

La mine si la net daaaaaaaaaa