| RecycleBin a întrebat:

Unde pot gasi in suceava ochelarii cu lentile transparente NERD? am cautat si in Carrefour(toate magazilele) si in Iullius Mall. dar vreau o parere de la persoanele care si-au cumparat de curand.am gasit o pereche intr-un magazin dar erau 49 de lei si mama nu mi-a dat voie sa mii cumpar ca sunt prea scumpi si mai am 3 perechi de soare pe care am dat mult.

1 răspuns:
| Bujîe a răspuns:

În IDM sunt o grămadă de toate culorile oh go on.

Ei mi i-am luat de la New Yorker dar nu cred că se mai găsesc acum...adică nu am mai văzut.