| SVD a întrebat:

Unde pot gasi rezultatele de la olimpiada de romana faza locala rm.valcea 2011? Va rog mult cine stie sa ma anunte! Mentionez ca scria OLIMPIADA George Calinescu, la Scoala cu clasele 1-8,,, Take Ionescu"(Scoala cu ceas).

9 răspunsuri:
| SVD explică:

Eu am luat 100, trec mai departe?

| jojoloveSHINee a răspuns:

Si eu am fost la olimpiada asta! eu le-am gasit la scoala unde a fost olimpiada! de obicei acolo se afiseaza

| jojoloveSHINee a răspuns:

Dar nu stii de la ce punctaj se trece mai departe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu am fost la olimpiada asta sh vreau sa aflu` rezultateleehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tot la scoala la care a fost olimpiada si se trece mai departe de la 100 de puncte in sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se trece punctajele peste 100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca...nu stiu dar am fost s ieu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa aflurezultate la olimpida de romana de la scoala cicanesti cu clasa 1-8 la clasele 4 a din data de 19.02. 2011

| alexandra_7131 a răspuns:

Sh eu am fost! cred ca rezultatele nu vor fi afisate pe net, iti va spune profesorul tau. ieri a fost faza judeteana, sh fierb sa aflu rezultatele