| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot vedea wrestling Live pe net sau nu chiar live dar sa fie
filmarea din ziua respectiva bagata dupa cateva ore...
Ca astea de la sport.ro... arata filmari din iarna acum laughing
PS : si pe acel site unde pot vedea cand o sa bage / sau o sa fie live
adica progamul happy
FUNDA + VOT MS

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Prietene,pe sport.ro niciodata n-a fost live, niciodata nu s-a dat niciunde live, astea trebuie regizate, trebuiesc editate, trebuie lucrat la montaj...

| Catalyn07 a răspuns:

Sall mimo daca vrei poti sa te uiti pe voio dar trebuie sa iti faci cont funda

Întrebări recente