| allyce a întrebat:

Unde poti face revelionul? Idei plssss.in afara de akasaa.happy

6 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Intr-un barhappy sau la o cabana de la munte

| Fragile a răspuns:

La tara, la bunici, la alte rude acasa, sau in alt oras, sau intr-un local.
Have Fun!winking

| MBG a răspuns:

Cabana la munte, Restaurant, In Garaj(crede-ma e misto acolohee hee, la tara, oriunde

| CatalinCata a răspuns:

In Piata Constitutiei, daca esti din Bucuresti, daca nu, la tine in centru, sigur o sa fie ceva frumos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa gratii

| Bessame a răspuns:

LA munte prima optiune e normal multi se gandesc acolo pentru ca e foarte frumos! Dar si la un restaurant de asemenea, intr-un club,