| mrBean008 a întrebat:

Se apropie cu pasi repezi revelionul si cred ca o sa am pocnitori(petarde). dati-mi idei de chestii care le-as putea faca cu ele in afara de a le pocni.(ceva lucruri interesante)

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Sper sa nu-ti stric cheful, insa eu iti dau un sfat: ai grija cu pocnitorile caci sunt ilegalehappy

| mrBean008 explică (pentru LolaLollita):

De aia am zis ca "cred ca o sa am" pentru ca nu vreau sa risc sa fiu prins apoi.intrebarea a fost pusa in cazul in care imi mai dar nu cred mai ales dupa raspunsul tau si unul de mai sus

| LolaLollita a răspuns (pentru mrBean008):

Cum crezi tu, eu doar ti-am dat un sfat. Dosar penal ti se poate face si pentru detinere (chiar daca de exemplu ai numai o cutie pentru uz propriu).

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-o bagi in fund!happy
Chiar poti sa intrebi asa ceva?
Se duce in jos tara asta, rau de tot!

| emilitalia a răspuns:

Chiar vrei raspunsuri la "intrebarea" asta aici?

| And4rr a răspuns:

Artifici,iei un balon si scrii revelion si lasi sa pluteasca!

| johnyBY a răspuns:

Scoate praful de pusaca din ele si incearca sa il mananci laughing