| Twitter a întrebat:

Unde se mai foloseste Codul Morse?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

In trecut.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Armata inca il mai foloseste in cazurii exceptiomale.

| Bud?SpiritOfVengence a răspuns:

In armata, puscaria asa faceau preoti inchisi de armata pe cazaul ca i ajutau pe oameni cu vindecarea si iertarea pacatelor cateodata sa faca slujba de duminica bateau in chestiile alea din fier la oameni cu probleme care nu au voie sa vorbeasca si la scoala in ore i mai aud pe astia cum bat in banca sau la teste despeti ce vor sa le dea raspunsurile la alti bat si se intelege gen la mate cat face 85:105 si aia bat

| bialuca a răspuns:

In puscariehappy sigurrr!

| adriana333 a răspuns:

Nu stiu unde se mai foloseste da il folosesc copii handicapati. cioc cioc inseamna : ce mai faci rolling on the floor)rolling on the floor