| Bunny_7893 a întrebat:

Unde se poate citi online cartea Amurg?

3 răspunsuri:
| Alle15 a răspuns:

Http://gheatasifoc.blogspot.com/ te duci in partea dreapta la sectiunea download si il iei de acolo.( * ai toata seria daca iti place prima:

Amurg

Luna Noua

Eclipsa

Zori de zi----Scrise din perspectiva Bellei(Zori de zi este formata din 3 parti/carti iar cea dea doua e scrisa din punctul de vedere al lui Jacob)

****Soarele de la miezul nopti( Amurg din perspectiva lui Edward, doar 12 capitole pentru ca atat a scris autoarea si au aparut pe net)

Succes la citit! pwpwpwpwp:*:*:X

| teaaa a răspuns:

O poti downloada de aici:

http://www.dump.ro/......wnload.php