| Sarucka a întrebat:

Urgent! Cine imi poate spune cum pun la Lady Popular o imagine la comentariu? fundoi; x

2 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Asta vreau sa stiu si eoooooo crying

| Veva a răspuns:

Buna.Sunt multe site-uri cu imagini de ex acesta http://www.desivalley.com.Intri acolo si iti alegi, sunt mai multe categorii
- la fiecare poza jos scrie asa :Use this BB Code for forums.
-copiezi link-ul din casuta si dai paste in comentariul pe care vrei sa-l lasi.
Aceste site-uri le gasesti dand click pe poza de la comentariile altor fete.Fiecare au alte siteuri. Sper ca ti-am fost de ajutor.
Fundita? :D