| papooshyka a întrebat:

Urgent, dau funda...care credeti ca e mai buna tabara? camping sau zimbet? de ce? si cate poti sa stai in casuta? de la md

7 răspunsuri:
| OneMoreGirl a răspuns:

Camping de 1000 de ori...este mult mai interesant...nici o data nu te plictisesti. Si in + conditiile sunt foarte bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca Camping, e cea mai buna tabara din Moldova. Dar daca vorbim de casuta, sunt casutele de lemn unde intr-o casuta sunt 3 odai: baia si 2 odai.In casuta trebuie sa stea 6 persoane. Pot sta cite 2, 3 sau 4 in o odaie.
ex: daca in o odaie sunt 2 persoane in cea de alaturi sunt 4 sau sunt cite 3 in ambele odai
E suuuuper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimbet gavno da camping ii super asa ca mai bine alege camping

| LucianaaaX a răspuns:

Sincer camping.Parca e mai vesela.

| InvizibLeUser a răspuns:

Am fost la ambele tabere, camping-- e mai buna, conditiile sunt mai bune, spatiul este mai mare,. la zimbet singurul plus este ca bazinul e mai mare. in rest la zimbet dusurile sunt afara, kiuvetz estea afara, WC miroase ft urit sau mai bine spus "Pute"... asa ca alege camping

| sandasuper a răspuns:

Mie mai mult imi place la tabara camping pepentru ca acolo e vesel este bazin sunt cite doi sau trei in camera. Eu iti propun sa mergi la tabara kamping!

| Irinaaa_6873 a răspuns:

Si normal ca Camping. am fost acolo de 2 ori si vara asta mai plec odata. E foarte super acolo. Coditiile sunt bune. Niste educatori super. In fiecare zi la cinema. La bazin. Mincarea este ff buna.
Te distrezi la maxim la Camping. Alege Camping nu o sa regreti! happy