| anonim_4227 a întrebat:

Urgent, funda. ceva locuri unde te poti intilni cu o pers. in afara de : pizza, film, cofeterie, parc...

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Teatru, concert, film, o excursie de o jumatate de zi, gradina botanica, muzeu.

| aly a răspuns:

Pat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff... Incearca sa faceti o plimbare cu bicicletele, sau sa faceti o iesire. Ia un ghiozdan, baga apa si ceva de haleala, imbracativa bine, si plimbate pe undeva cu ea, pe vreun drum dinasta de padure. sau ce stiu eu. Fa o plimbare la mute cum s-ar zice...
Sau suitziva in tren si mergetzi sa vizitati ceva happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cinema, picnic, un restaurant cu mancaruri gen spaghete, sau il inviti la tine acasa si dai petrecere cu mai multi. happy