| Firdinica a întrebat:

Urmeaza Holaween si s-ar putea sa avem un bal unde trebuie sa vii costumat. Ce costume super tari stiti? ( imi spuneti si din ce pot sa fac - preferabil nu haine ca nu cred ca vrea mama sa dam comanda )

Răspuns Câştigător
| TansanNicoleta a răspuns:

Pai nu stiu depinde de ce iti place si tie de exemplu... un vampir iti pui o pelerina(de culoare inchisa) te dai cu pudra sa ai fata alba iti faci sange pe la gura cu diferite solutii si esti un vampir dar daca vrei ceva mai sofisticat te poti face printesa cu putine farduri si o rochita frumoasa esti o printesa adevarata (plus coroana daca vrei ca na e bal de Haloween) sau daca nu gandeste-te la ceva ce crezi ca ti s-ar potrivi.

2 răspunsuri:
| anonimaM a răspuns:

Vrajitoare. Vezi ce ai prin casa, mai cumperi ceva de la magazin...