| gaby98g a întrebat:

V-i s-a intamplat chesti de groaza reale? cu fantome sau semne...
cea mai infricosatoare primeste fundahappy

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Da. M-am uitat in oglinda si m-am ingrozit de ce-am vazut.

| Andarock a răspuns:

Pai am patit o chestie si mi-a fost putin frica.
Uite ce am patit:

Eu eram la mine in camera si eram singura in casa (era ora 19:30)
Eu ma jucam pe calc. si am auzit un zgomot (ca o voce) venind din bucatarie.Bineinteles ca m-am speriat putin si m-am dus sa vad ce suna.Cand am mers in bucatarie nu am vazut nimic ciudat, dar cand am vrut sa ma duc la mine in camera un aer rece m-a izbit.Atunci m-am speriat, am inchis calculatorul si am iesit din casa.
Daca vrei sa stii ce s-a mai intamplat trimite-mi mesaj si-ti spun... Funda?

| BadBoyCristy a răspuns:

Am intrat intr-o casa, primul in ultimi 25 de ani, din cate am auzit si am vazut un schelet razand, care arunca cu un cutit spre mine. M-o taiat la mana. Inca mai am cicatricea:-ss.

| TVD13 a răspuns:

Pai eram in pat si dormeam si m-am trezit pentru ca-mi era sete si dintr-o data vad pe cineva cu parul lung si negru dar pot sa jur ca era real si ca era langa mine si imi intinde mana si am intinso si eu si am strigato pe soramea si cand s-a trezit ea ma intr ceva si a disparutbig grinbig grinbig grin Dar era real nu am visat

| gaby98g explică:

M-a speriat cea a lui emy si andarock dar mai astept o poveste mai nfricosatoare...big grin fara duparare

| Emy8969 a răspuns:

Da, desi nu a fost chiar asa infricosator. Poate ca eram pe jumatate adormita. Aveam 10 ani am impresia. M-am trezit noaptea si imi amintesc faptul ca era destul de frig in camera, desi era in plina vara. Atunci am vazut langa televizor o fata nu mai inalta decat mine si cu parul lung care s-a intors incet. Nu stiu ce s-a intamplat mai departe deoarece m-am invelit si am tinut ochii strans inchisi pana am adormit. Dupa noaptea aceea, timp de cateva luni, am dormit cu lampa aprinsa langa pat.

| Phenom07 a răspuns:

Nu. Trebuie sa fii naiv sa crezi.

| AlecsandraUFK a răspuns:

Heii, păi nu ştiu cât o să ţi se pară ţie de înfricoşător, dar mie mi sa părut ciudat. Eram în noaptea de 29 Mai, ţin minte şi acum, mergeam la non stop, să cumpăr un suc...
Era destul de târziu, în jur de 1:30 noaptea. Era beznă pe stradă, până să ajung unde îmi propusesem, am dat de o batrână care râdea,în hohote. Am întrebato,zâmbind de ce râde. Nu mi.a răspuns,dar,mi.a aruncat o privire urâtă şi în secunda următoare a început, mă jur, să latre. Ce mi sa părut ciudat, a fost că mie mi se vedea umbra, şi ei nu...

| idealgirl1 a răspuns:

Eu as avea o poveste nu stiu cat de infricosatoare ii dar o sa vi-o spun.
Eram in baie si o ajutam pe mama.Mi-a spus sa nu plec de aici ca s e duce sa intinda niste rufe.Eu am ramas in baie si o asteptam. Dintr-o data aud un zgomot ca o melodie usor nu stiu ca o voce din apa. Apoi dintr-o data cineva mi-a suflat in ureche.Am simtit din cauza ca am vazut cum parul a inceput sa fluture.M-am speriat si am fugit din baie. Acum nu stiu cat de tare ii dar sper sa va placa.Asta am patit si este foarte adevarat va jur! sad