| beautifulzero a întrebat:

Va opriti sa raspundeti la sondaje de opinie pe strada? De ce?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Ma opresc doar din amabilitate si bun-simt, fiindca stiu ca cel care ma intreaba scoate un ban pe tema asta si o face pentru. bani si nu pentru jocuri politice sau reclama pentru. nu stiu ce produse.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, fiindca persoanele care ma opresc primesc bani in functie de sondajele realizate.

| psiholoaga a răspuns:

Daca nu cumva sunt foarte grabita (nu prea sunt), ma opresc, indiferent de tema. Cred ca din empatie, am facut si eu sondaje cam o saptamana in primul an de facultate si stiu ca fiecare sondaj realizat conteaza ca sa iti iei banii; mai ales ca sefii "resping" multe, pe motiv ca nu sunt corect realizate.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Daca am timp ma opresc pentru ca stiu ca persoanele care le fac primesc bani pentru asta. Si pot sa-i ajut.

daniela
| daniela a răspuns:

Depinde de cheful si timpul pe care il am dar in principiu da pentru ca si tinerii aceia trebuie si ei sa manaince o paine.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Din moment ce am un cuvant de spus legat de intrebarea care imi este adresata....de ce nu?

auran
| auran a răspuns:

Din curioazitate si pentru ca, candva faceam si eu acelasi lucru

| hândel a răspuns:

Nu pot acum, scuzati-ma! Ma grabesc! Asa raspund de cele mai multe ori pentru. ca nu ma intereseaza ce au de spus si, nu pot sa ma prefac ca-i ascult cand n-o fac. Asta-s eu.

| bibitza a răspuns:

De cele mai multe ori ma opresc.am facut si eu anul trecut sondaje si stiu cum e sa fii refuzat/a big grin

| alma a răspuns:

Daca nu sunt grabita da, de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma intereseaza, raspund... daca nu, nu.

| elisa_2627 a răspuns:

Ma opresc, daca nu ma grabesc, doar pentru cel care le face, deoarece este platit.