| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Va pare bine ca a murit Fabritio din serialul Mostenirea? De ce?

Răspuns Câştigător
| nikol_8225 a răspuns:

Oarecum da! datorita faptului ca el dorea cu orice pret sa-l impiedice pe gabriel sa fie cu carla.era in stare sa-si omoare propria fica! Nana a facut bine ca la omorat! cu toate ca ea la iubit foarte mult pe tatal lui fabritsiostraight face

2 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Nici nu m-am mai uitat de cateva zile =]]
Habar n-aveam.
D.zeu sa-l ierte :]]]

| Alexandra260 a răspuns:

Mie in general nu imi pare bine niciodata cand moare cineva. Dar acum serialul se apropie de sfarsit si cei rai mor pe la sfarsit. Asa se intampla de obicei. Oricum nu putea sa moara Gabriel sau Karla.