| mIsTeR a întrebat:

Va plac melodile lui florin chilian? eu le ador:X:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt superbe dar triste.Mai ales chiar daca, ma face sa plang...super canta... o voce care nu o poti descrie.

10 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Imi plac foarte mult. Zece este una din melodiile mele favorite

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si mie imi plac mult mel luilove struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie imi plac.

Shin
| Shin a răspuns:

Da. chiar foarte mult... melodia "zece" chiar ma "atinge"...
Un melancolic "Mult noroc", Shinwinking

| kh1ss a răspuns:

"Chiar daca" este cea mai frumoasa

| lia a răspuns:

Sunt unele melodii care imi plac, altele care mai putin happy Dar in genere imi plac.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Da, melodiile sunt foarte bune. Ceea ce este de remarcat, faptul ca Florin Chilian este unul dintre artistii cu coloana vertebrala. Prietenii stiu de ce laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zece.
restul nu le stiuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, zece! are versuri sugestive.