| ViVi a răspuns:

Ce n-as vrea si eu sa fac asta pana dau cu capu de cevalaughing

8 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Super! Mi se pare un sport complet, pune la treabă şi mintea, nu numai trupul, trebuie să anticipezi, să-ţi calculezi mişcările... Dar şi eşecurile sunt dureroase rău! Îmi place la nebunie... să privesc!

| Bacemi a răspuns:

Eu sunt mai linistit asa, mai precaut. Dar admir pe cei care se dedica unor astfel de lucruri.

| Aurelia a răspuns:

Nu ma uit la aceste "senzatii tari", cum le spui tu, dar am vazut una din cele pe care le-ai aratat si mi se pare amuzantalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apropo, e nevoie de mult, mult, mult antrenament. Deci nu incercati asta acasahee hee tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un vecin care practica parkour, mai ales cand scapa Max si Poci din curte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lora, nu nu, nu vreau sa va rupeti nimic, va vreau intregi ca sa-mi aduceti cadourihee hee tongue
Zazu, specifica. Max si Poci sint porcusorii tai de guineea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei, Andrei nu ma apuc eu de asa ceva! dar e mai bine sa nu incerce nimeni daca vrea sa ramana intreg! daca ii este pofta de stat pe un pat la spital atunci e liber sa faca ce e pe aici!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

. nu ma, ce naibilor, sunt pestisorii mei fermecati...