| ilovemusic a întrebat:

Va place Anahi? Ati fost la concertul sau la Sala Palatului si la sesiunea de autografe din Liberty Center? Daca da cum a fost si ce impresie v-a lasat Anahi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mers la concert si mi-a lasat o impresie buna e super de treaba

4 răspunsuri:
| sweetale12 a răspuns:

Binenteles ca imi place Anahi, imi place la nebunie melodia : mi delirio love struck, din pacate nu am fost la concert sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa recunosc, mi-au placut cei de la RBD, pana au venit in Romania. Dupa, s-a dus tot farmecul.
Cat despre Anahi: nu s-a numarat printre favoritele mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu din pacate n-am avut ocazia sa ajung la anahi si am place la nebunie eu stau departe de bucuresti si nah mas dori din tot sufletul un autograf de al ei dar na asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un inger ne face zilele frumoase am fost la concert si la meet greet ma pupat inbratisat am autograf si poza cu ea a fost o seara magica multumesc any pentru o seara minumata y do belive in any you are the best me podrias dar tu id any te lo suplico