| christian a întrebat:

Va place sa cantati? Ce voce aveti?

Răspuns Câştigător
| cristi a răspuns:

Imi place sa cant, am voce dar nu f extraordinara, sunt tenor, am cantat si in corul bisericii nu demult

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place sa, cant.Am voce dar nu chiar forte buna, dar particip la multe concursuri si am lut premiile 1si2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un pic voce eu as vrea sa am voce dar stiu sa inventez cantece foarte frumoase dar mie imi place sa cant mereu ori unde as fi cant cant si iar cant numai asa fac chiar si in ore la scoala ori unde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Imi place foarte mult sa cant.Si as vrea sa devin o cantareata celebra.Am o voce frumoasa.Merita ascultata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am o super voce am cantat cu madona lady gaga rihanna anahi etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador sa cant cant mereu! cred ca i-am innebunit pe ai mei pentru ca. mai mereu cant!tongue toti mi-au spus ca am voce frumoasa si prietenii si familia ador sa ma auda toata lumea atunci cand cant asa e normal, sa iti arati talentul! as vrea sa dau un casting la un musical sau sa particip la un concurs dar nu asa mare ca romanii au talent! laughing ador sa fiu in centrul atentiei visez sa devin actrita si am 14 ani! :X ma gandeam sa fac un mini-videoclip unde cant si sa il bag pe youtube. oare merita? am auzit ca si justin bieber a facut la fel! tongue spune-mi merita?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.imi place sa cant. fac canto de 2 ani de zile anul acesta voi da examen.cant si la spectacole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cantatul
la vara merg la scoala de muzica
stie cineva unde exista?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place sa cant la nota o voce super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place sa cant cred ca am voce dar imi trebuie niste ore de canto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca am voce dar imi place sa cant ssi cel mai mult imi place sa cant colinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vocea lui michel jakson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca am voce, adica toata lumea imi spune ca am dar eu nu stiu ce sa cred, oricum oricine are voce numai trebuie sa se straduiasca putin si peste catziva ani pot deveni ceva mare din asta...

| Zenzenzen a răspuns:

Eu am o voce foarte buna daca stiti pe cineva caare se ocupa cu asa ceva sa-mi spuneti dca aveti ceva id ...sau ceva orice o echipa care se ocupa cu asa ceva orikine anuntatima id meu este:alex_10_andra@yhaoo.com daca puteti sa ma ajutati cu ceva sunteti minunati happyhappyhappy...Multumesc!:*

| edy_9879 a răspuns:

Stiu si imi place foarte mult cum cant.Chiar predau si lectide cantathappy

| alina80710 a răspuns:

Iubesc sa cant vocia mia e super

| nata a răspuns:

Da cant, cam in toate notele dela do la si, am vocie

| amyra a răspuns:

Ador sa cant...am mai fost si pe la cateva concursuri dar as vrea sa ac parte dintr-o trupa;(... who can help me?big grin