| anonim_4396 a întrebat:

Stiti sa cantati? Va place sa cantati?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Da. Ador sa cant. Dintotdeauna mi-a placut sa fredonez colinde.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Colinde? Bwuahahaha!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

E ceva in neregula?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Te credeam o Rihanna, o Celine Dion, o Madona, dar tu te rezumi la colinde? Ai fost modesta aici si sunt doar reperele pentru antrament, iar seara ai concert de asa fel?tongue

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Incepi sa ma plictisesti.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Asta e, nu toti trebuie sa fim pe placul tuturor, asta este clar!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Da dar de obicei trebuie sa avem niste limite. Raspunsul tau la comentariul meu a fost unul irelevant.
Trebuie sa realizezi ca nu poti sa dai tot timpul raspunsuri si tachinari la misto.

28 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daaa, imi place sa cant/am si voce, dar sanatatea imi da de furca si nu pot sa cant atat cat mi-as dori eu.
Cel putin, cand eram la scoala, nu era serbare/nu era activitate fara sa cant/sa recit.
Imi pare rau ca nu am ascultat sfatul profesorilor sa dau mai departe.
Asta e!
O zi buna happy

| MiyakoSaki a răspuns:

Imi place sa cant, chiar daca nu am voce. happy Dar de cele mai multe ori fredonez.

| AFR81 a răspuns:

Nu am voce, insa imi place sa cant. Dau muzica la maxim si cant si eu dupa solist. Bineinteles, fac asta doar cand sunt singur acasa.

| RAY a răspuns:

Da,da

| Drimmero a răspuns:

Sunt afon, nu am o pasiune pentru cantat, doar sa ascult ma pasioneaza.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La pian...

| Fatamuntilor a răspuns:

NU prea am voce, dar mai fredonez uneori cand sunt bine dispusa!

| Oana92 a răspuns:

Imi place sa cant, dar se poate considera o forma de tortura laughing Nu am capacitatea de a atinge nici macar o singura nota corect laughing Dar imi place muzica la nebunie si imi pare rau ca nu am talent sad Ma rezum sa cant atunci cand sunt singura laughing

| Idkidk a răspuns:

Da și da.

| Croampa a răspuns:

Sunt cel mai bun la cantat de Black Metal.

| deeeaqq a răspuns:

Nu şi nu.
Sparg geamurile.

| Aberdeen a răspuns:

Am cântat la pian, dar nu am o pasiune imensă pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da imi place. Si am voce cat de cat happy

| Tinna666 a răspuns:

Nu am o voce stralucita dar sunt dependenta de muzica.ascult aproape non stop si cand imi permit imprejurarile si stiu versurile unei melodii, in general cunosc cam toate melodiile ce se dau pe kiss si zu si le recunosc de la prima nota, nu ma pot abtine sa nu cant

| IAmTheLegendary a răspuns:

Ador sa cant, am nitica voce, da na... Adica unele melodii chiar le cand misto laughing, mai ales "sub pielea mea de carla`s dreams" si... "inna- bad boys" si "inna - yalla" si "vagabondu` vietii mele - uddi si randi" laughing Ma rog, ador sa cand si gata big grin

| TheWomanCat a răspuns:

Imi place sa cant dar nu am voce deloc.

| Catwomen123456 a răspuns:

Stiu si imi place.

| ancuta20 a răspuns:

Imi place foarte mult sa cant si am si voce. Chiar fac canto.

| RonaRona a răspuns:

Desi nu am voce, ador sa cant. E ca si cum ai sari de pe un nor impreuna cu ingerii! Desi a fost o intrebare pusa doar asa, pot primi eu funda? Fiind copil, nu ma pricep sa dau raspunsuri chiar bune. Nu am nicio funda.

| Mark8818 a răspuns:

Da, sunt la cor. happy

| Gliva a răspuns:

Buna intrebare.Eu sincera sa fiu, nu cred ca am cea mai buna voce din lume, insa asta nu ma opreste sa cant cant e ziua de lunga happy

| Diana_Dia_2000 a răspuns:

Da imi place sa cant dar nu am voce