| adina_6778 a întrebat:

Va place titanic?

Răspuns Câştigător
| Asyul95 a răspuns:

Da este cel mai frumos film din istoria oamenilor.Saracii oamenii o murit... Din 1, 500 de oameni so salvat 6 doar. O poveste adevarata de neuitat. O ador, s-a intamplat in 1912sad

17 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Da, mia una imi place foarte mult.
Asa film ca Titanic, mai rar.

Toate cele bune!happy

| Asyul95 a răspuns:

E superb!

| AcidCuSange a răspuns:

Nu prea...
Il iubiiiim!
Ne omoram dupa eellll:X:X:X:X
http://www.youtube.com/watch?v=saalGKY7ifU
Cel mai frumoasa poveste de dragoste si tragedie din TOATA LUMEA :X:X:X:X:X:X:X:X

| Satisfaction a răspuns:

Foarte mult...

| Atotstiutorul a răspuns:

Nu

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Oh am vazut filmul a fost incredibil mai ales cand sau scufundat atunci am inceput sa plang :)) dar totusi a fost cel mai tare film. si cand sau ciocnic cu banchiza de gheata. si uite daca vrei sa vezi unele parti ia de-aici http://www.youtube.com/watch?v=saalGKY7ifU :D

| Diana3 a răspuns:

Daa, ador filmullove struck

| geany98 a răspuns:

Da imi place foarte mult!:X:X>>>am auzit ca a aparut titanic 2 in care il gasesc pe jack intr-o gheata si il trezesc, apoi il baga in inchisoare (nu stiu motivul)iar el scapa si o cauta pe rose dar ea ii moarta si ii gaseste mormntul de pe google! interesant nu?big grinbig grindaca vrei mai multe imf intreaba-ma

| FuckTheRules a răspuns:

Oh yeah... I like this movie! the best movie ever

| Yeah1237 a răspuns:

Daaaaaaaa.
il ador.

| Mari1997Titanic a răspuns:

Daaa fff mult.Sunt fan.l-am vazut de multe ori si m-as uita la el in fiecare zi si mereu ma face sa plang.Super film! Nota 10!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai si intrebi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E misto filmul dar e trist si autostiutorul cred ca nici nu l-a vazut de a spus nu om vb si el sa se afle in treaba

| adina_6778 explică:

Raspundetttii

| adina_6778 explică:

Cel mai frumos film!

| adina_6778 explică:

Atata am plans...

| adina_6778 explică:

Niciodata nu o sa fie un film mai frumos de atat. Te iubesc Titanic!

Întrebări similare