| Artemisia a întrebat:

Va place vremea de afara?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt fană a frigului, prefer vara!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Excelenta frig si pe punct sa vina ploaia ar fi bine sa fie asa pana in 2011

mira
| mira a răspuns:

Totul depinde de starea ta sufleteasca. Daca esti indragostit si te bucuri de reciprocitate in iubire aceasta vreme te revigoreaza.

| fluturas a răspuns:

Nuu x_x e frig big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Iubesc vremea de acum, nu este nici cald nici frig.
sunt 24 de grade, maneca scurta si ochelari de soare.

| Meryem027 a răspuns:

Nu, e asa de frig...sad si totusi e octombrie.

| xSoaked a răspuns:

Da. Ma plictiseam de atata caldura. Mie imi place cand e frig. Daca ar da si o zapada acum, as fi cea mai fericita. Dar totusi, inca nu e cazul, anotimpurile trebuie sa isi urmeze cursul normal. Atat timp cat nu ploua prea mult, vremea asta e ok pentru mine.

| SalutTpu a răspuns:

Nu

| Dean1996 a răspuns:

Nu prea(Craiova) adica este foarte frig, si sincer, nu are ce sa iti placa cand e foarte frig, si cand este foarte cald.eu una d-abia astept sa se termine odata primul semestru, tin sa mentionez ca timpul trece al naibi de repede(si e super bine), sa inceapa al 2-leaday dreaming. atunci o sa treaca de 2 ori mai repede, pentru ca o sa am examene, o sa fie si cald. o sa fie mai placut.
Niciodata nu mi-a placut primul semestru, din cauza frigului.Nu suport frigul.Imi place caldura, chiar si canicula, numai sa nu fie frig!

P. S: Nu, nu imi placelaughing. dar am simtit nevoia sa scriu si ce am scris mai sustongue

| louis3 a răspuns:

Este mai bine in casalaughing

| alyx a răspuns:

Nu

| LLLLLLLL a răspuns:

NU! ador varabig grin

| geograful a răspuns:

Vremea e cam...aiurea zilele astea e frigggg cel putin aici in bucuresti de vreo 3-4 zile nu sunt mai mult de 6-9 grade sunt dezamagit totalllll

| MeAndMyDreams a răspuns:

Nu prea dar e soare in botosani! momentan.

| androcklebee a răspuns:

Nu