| cery a întrebat:

Va plictisiti? n aveti ce sa faceti? va ia somnu? vreti sa vorbiti? dati-mi idurile voastre ori aici ori la mesaje
eu una am chef de vorbalaughing

Răspuns Câştigător
| danutza a răspuns:

Nu cred ca era momentul sa pui acum intrebarea laughing majoritatea dorm laughing

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Neata!kiss
Eu de abia acum m-am trezit laughingCe mai faceti?big grin

| Flav a răspuns:

Au adormit cu totii in balcon cu ochii in sus la luna. rolling on the floor

| maryana5 a răspuns:

ZzZz zZZzz zZzzZ

| Mwhahahaa a răspuns:

Ai deja id-ul meuhappy Hai ca iti propun ceva pe messbig grin Sa nu te plictisesti.
Garantez ca o sa-ti placa:*:*:*

papa:*
t`puuuuup>big grin

| cery explică:

Ce sa facem...asteptam scoala ca sa inceapa distractialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happyNu dorm happy dar ma culc in curand.

Vise pufoase kiss