| MenCool a întrebat:

Va rog cine ma poate ajuta...Am incercat sa pun foldere pe Dvd si pe Cd nu merge imi zice ca intampina windosu probleme... Ce sa fac sau ce program imi trebuie? Funda si vot mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Claudiu2011 a răspuns:

Adica vrei sa faci un cd sau un dvd inteleg eu.foloseste nero pentru a scrie cd uri sau dvd uri.alt program nu ti trebuie.eu doar nero folosesc.

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Ce program ai folosit? Iti recomand Nero, daca nu cumva il ai deja.

| vader a răspuns:

Incearca NERO.

| 3rN3SyTo a răspuns:

Depinde ce ai ales in Nero daca nero folosesti cand scrii cd, dvd-uri.incearca cu dvd data sau cd data cand vrei sa scrii un cd sau dvd si pui foldere, asa ar trebui sa mearga

| TheWildKemzz a răspuns:

Pai iti trebuie nero...mai bine il iei pe ultimul aparut!