| Emanuel_1209 a întrebat:

Va rog cine stie sa imi zica si mie daca poti deveni membru adica sati cumperi haine si obiecte pentru casa la club penguin dar fara sa platesti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nici o sansa sa devii membru pe club penguin fara sa platesti. Imi placea foarte mult site-ul cand eram mai mica si am cautat foarte mult pe internet sa vad daca exista vreo sansa sa devin membru fara sa Platesc si toate raspunsurile au fost "NU"...sry

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc club penguin.si nu poti sati cumperi haine si obiecte pentru casa fara sa platesti. iti trebuie bani.stiu pentru ca sunt membru

Întrebări recente