| nykocrys a întrebat:

Va rog daca ma putems 3 si ide foarte mult timp the sims 3 si inca nu l-am gasit, imi puteti da un site de unde sa-l pot downloada gratis si SA MEARGA straight face

2 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Poti scrie romaneste?

| nykocrys explică:

Va rog daca ma puteti ajuta caut de foarte mult timp the sims 3 si inca nu l-am gasit, imi puteti da un site de unde sa-l pot downloada gratis si SA MEARGA straight face

imi cer scuze pentru greselile de ortografie de mai sus, am o problema cu calculatorul straight face