| D[:x] a întrebat:

Va rog dati-mi niste linkuri cu programe de facut cd-uri cu muzica si filmulete din poze. Mentionez ca am windows 7.

4 răspunsuri:
| D[:x] explică:

Linku

| bOse a răspuns:

Sony Vegas 8

| AldeaDorin a răspuns:

Pai...parca poti face cu powerpointul filmulete din poze, iar pentru. cd-uri foloseste nero.

| yoppzz11 a răspuns:

Pff
pai incearca start-windows movie maker...
daca nu descarca de aici :
http://download.kappa.ro/action__file/id__3209
instalarea este una simpla
next next finish
ce pot sa iti mai spun eu despre el... ai cateva efecte...
asa si de facut cd-uri
nero vine cu un fel de nero numit nero9 free pe care il poti folosi cat timp vrei (aproape la fel ca nero starsmart insa cu mai putine optiuni-pai da normal ca daca e free baga ei ceva complet? )
asa uite link`ul http://www.nero.com/enu/downloads-nero-burning-rom-trial.php
asa ai acolo make data burning (o gasesti tu ) click pe ea dai add files >:D< dai next dupa alegi viteza
ori o pui la normal
ori 32x(etc ce mai scrie acolo nu pot memora tot )
next
asteptare
finish
gta cd`ul